+420 725 700 825 info@pujcovna-obojku.cz Prodejna - Karviná, Jabloňová 1689/10

Vítejte na našem blogu, který se zajímá o elektronické obojky. Budeme Vás zde informovat o novinkách ze světa elektronických obojků. Naleznete zde také návody, videa, články, recenze a navíc zkušenosti zákazníků s těmito produkty.

COPYRIGHT 
Tento server je jak v části tak v celku autorským dílem. Výhradní práva na veškeré materiály jsou majetkem provozovatele. Všechna práva vyhrazena. Žádná část tohoto webu (texty, obrázky, popis nákupu, ani další části serveru), není-li uvedeno jinak, v celku ani v části nesmí být kopírována nebo jinak reprodukována bez výslovného souhlasu provozovatele. Názvy a označení služeb, firem a společností mohou být registrovanými obchodními známkami příslušných vlastníků. Veškeré texty, fotografie a jiná data na webových stránkách www.blog.pujcovna-obojku.cz jsou předmětem vlastnictví majitele těchto stránek ve smyslu Autorského zákoníku ČR 398/2006 Sb., a jejich neautorizované použití může být postiženo v souladu s tímto zákoníkem a Občanským zákoníkem ČR 40/1964 Sb. včetně novelizací.

Sdílení informací na sociálních sítích, webech pokud je uveden autor článku a zdroj (tedy https://blog.pujcovna-obojku.cz) je samozřejmě povoleno. Nesmí se však jednat o web jiného prodejce, který by článek použil k bezdůvodnému obohacení.

ODPOVĚDNOST A INFORMACE
Provozovatel se zříká odpovědnosti za věcné a technické nepřesnosti či chyby.
Provozovatel si vyhrazuje právo na změny a úpravy bez předchozího upozornění.
Provozovatel nenese vůči jiným subjektům odpovědnost za přímé i nepřímé následky škod, vzniklé použitím informací získaným prostřednictvím provozovaného serveru.
Provozovatel nenese v žádném případě následky ušlého zisku a vzniklých nákladů provozem nebo ukončením či přerušením činnosti.

ODKAZY NA SERVERY TŘETÍCH STRAN
Jakékoliv odkazy směřující mimo rámec webu www.blog.pujcovna-obojku.cz jsou poskytovány jako doplněk a jsou mimo naši kontrolu. Neneseme odpovědnost za obsah žádného odkazovaného webu, ať již odkazovaného v textu nebo formou obrázku, banneru či videa ani za jejich dostupnost, změny či aktualizace.

www.pujcovna-obojku.cz