TEST ODOLNOSTI ELEKTRONIKCKÝ VÝCVIKOVÝ OBOJEK DOGTRACE D-CONTROL PROFESSIONAL - MRÁZ -7°CNedávno jsme Vás informovali o nové řadě elektronických výcvikových obojků D-control PROFESSIONAL. Hlavní výhodou  této řady je voděodolný, nerozbitný ovladač.

Napsali jsme o této řadě rozsáhlou recenzi, kterou naleznete ZDE. Dnes jsme se zaměřili na to, jak přesně je to s voděodolností a celkovou odolností. Na plnou voděodolnost přijímačů, tedy obojků, co nosí psi na krku,  jsme u výrobků společnosti Dogtrace již mnoho let zvyklí. Zajímalo nás tedy, jak si povede první modelová řada i s plně voděodolným ovladačem. Nebrali jsme si s ovladačem servítky a vyzkoušeli jsme ho hned v nejhorší situaci. Ponořili jsme ho do vody, která měla pouhé 4°C. Zde byl ovladač ponechán nějakou dobu. Poté jsme ovladač z vody vytáhli a položili do sněhu, teplota vzduchu -7°C. Teplotní změny ani voda se na funkčnosti nijak neprojevily. Poté jsme zkoušeli odolnost vůči pádu z výšky 1,5 metru. Ovladači se také nic nestalo. Musíme říct, že modelová řada D-control Professional je opravdu vydařená a pokud nenaláká zákazníka na všechny funkce v jediném přijímači (světlo, vibrace, impuls, zvuk – to doposud v žádném přijímači společnosti Dogtrace nebylo možné), najde si své příznivce právě v naprosto odolném ovladači.

Od této chvíle se již nemusíte bát žádné nepřízni počasí. Slunce, déšť ani voda a mráz přijímač nezničí. Nebudete se bát, že jej poničíte při sportu – vydrží pády z běžné výšky, vydrží pot ve vaší kapse při běhu či z horské túry, vydrží koupání v řece i potoku.

Tato řada je pro majitele psů, kteří to myslí s výcvikem psa opravdu vážně a chtějí perfektní výrobek, o který se nemusí bát.

Všechny výcvikové obojky D-control PROFESSIONAL naleznete na našem eshopu
VSTOUPIT NA ESHOP