toby-z-rakovikaJak vyřešit stížnosti sousedů a jejich problém s vytím našeho psího miláčka Tobbyáše? Otázka, která mi asi půl roku, ne-li dýl, nedala spát. Tobby  je pětiletý anglický kokršpaněl, co má vcelku temperamentní povahu a nedělá mu sebemenší problém vyštěkávat a výt osm hodin v kuse. Přestávku si, dle všeho, dává jen na napití nebo rabování odpadového koše.

Sedla jsem k internetu, našla Půjčovnu obojků, objednala obojek a nastalo příměří na obou frontách. O Tobbym si sousedi myslí, že vůbec není doma, já nemusím poslouchat sousedy nebo číst jejich vzkazy, co my vylepovali na dveře a hlavně se nebojím potkat některého ze sousedů na chodbě.

 

Obojek přišel hned druhý den po objednání a fungoval na 100% od samého začátku. Tobby  si na obojek rychle zvykl. Teď už doma vůbec neštěká. Sousedi říkají, že je slyšet už jen pes, co bydlí o patro výš.

Snadné zprovoznění, použití i manipulace. Velké díky za tento vynález.

Nebudu Vám lhát, ale nebýt příběhu uloženého na vaší webovce nikdy bych do obojku nešla 🙂 Teď už vím, že bych udělala velkou chybu. Ještě jednou velké díky

Květa Rakovník