Dovolujeme si Vám snad jako první v České Republice představit novinku DOG GPS X30TB. Toto zařízení se už asi půl roku úspěšně prodává do Evropy. Poptávka je bohužel nebo možná spíš bohudík (pro českého výrobce Dogtrace) tak velká, že nejsou schopni udělat o tolik více kusů, aby stihli pokrýt i český trh. Příchodem roku 2020 by se to mělo všechno změnit.

Vyhledávací zařízení DOG GPS X30TB - s výcvikovým modulem a zvukovým lokátorem

 

DOG GPS X30TB je zařízení sloužící pro vyhledávání (lokalizaci) vašich psů až na vzdálenost 20km. Skládá se z vysílače, který je umístěn na obojku psa a přijímače (ručního zařízení) v neonové oranžové barvě, na kterém psovod sleduje vzdálenost a směr k poloze psů. Vysílač svoji polohu získává z družic GPS a pomocí radiofrekvenčního signálu (RF) informaci o poloze vysílá do přijímače psovoda. Součástí vysílače je i výcvikový modul (sada s označením X30TB), který umožňuje na vzdálenost až 20km vyslat z přijímače stimulační impuls. Až do teď si řeknete, že to není nic nového protože všechny tyto funkce má i model DOG GPS X30T. Model s označením DOG GPS X30TB má však navíc zvukový lokátor (na obojku) – hlasité pípání lokátoru, které je slyšitelné až do 300 m.

Zvukový lokátor má 4 stupně hlasitosti a 2 druhy lokalizace – ukázka ve videu níže.

Více informací naleznete na našem eshopu https://www.pujcovna-obojku.cz/vyhledavaci-zarizeni-dog-gps-x30tb-s-vycvikovym-modulem-a-zvukovym-lokatorem-p823

Vyhledávací zařízení DOG GPS X30TB - s výcvikovým modulem a zvukovým lokátorem

Vyhledávací zařízení DOG GPS X30TB - s výcvikovým modulem a zvukovým lokátorem